Diagnoza aparatu

Darmowa diagnoza aparatu/obiektywu (nie dotyczy  obiektywów Sigma)

Zapraszamy na diagnozę uszkodzonego sprzętu fotograficznego. Bez żadnych dodatkowych kosztów przedstawimy Państwu źródło usterki oraz kosztorys jej naprawy. To Państwo decydują o tym, czy naprawa ma zostać przeprowadzona.

W przypadku obiektywów Sigma, diagnoza jest płatna 120 zł netto.

Mnogość modeli i producentów sprzętu fotograficznego sprawia, że diagnoza bywa czynnością bardzo skomplikowaną. Wymaga często rozkręcenia całego aparatu i sprawdzenia krok po kroku poszczególnych części. Takie postępowanie jest żmudne i czasochłonne, pozwala jednak na dotarcie do przyczyn występowania usterki i dokładną wycenę naprawy. Czas diagnozy to około 5 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć np. ze względu na konieczność sprowadzenia części, która aktualnie może być niedostępna na rynku.

Wystawiamy także ekspertyzy dla ubezpieczycieli, urzędów, firm.

Aparat należy dostarczyć do naszego serwisu osobiście lub wysłać kurierem na adres podany w dolnej części strony. W przypadku serwisu wysyłkowego obowiązuje opłata 25 zł za odesłanie sprzętu kurierem UPS.

WRO KOMP

Serwis laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek, monitorów, aparatów fotograficznych, lustrzanek, obiektywów, tabletów, gimbali, akcesoriów foto

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

SERWISUJEMY WSZYSTKIE MODELE LAPTOPÓW

Kliknij na logo, aby poznać najczęstsze usterki, a także listę modeli z którymi mieliśmy do czynienia.

medion.png
msi.png
maxdata.png
lg.png
lenovo.png
nec.png
packard.png
toshiba.png
sony.png
samsung.png
panasonic.png
ibm.png
hp.png
benq.png
california.png
asus.png
aristo.png
apple.png
compal.png
compaq.png
gericom.png
gateway.png
fujitsu.png
dell.png
acer.png