Nasze usługi

Nasze usługi

Wraz z rozwojem profesjonalnej fotografii cyfrowej rozwija się fotografia cyfrowa dostępna w niższym segmencie cenowym. Technologia zastosowana w zwykłych "kompaktach" nie odbiega już bardzo od profesjonalnych lustrzanek. Najczęściej stosuje się nawet te same serie procesorów, o minimalnych różnicach w wydajności. Wyścig o miniaturyzację i zaawansowaną elektronikę stał się powodem wielu usterek.

Należy pamiętać, że aparaty cyfrowe oraz lustrzanki to połączenie wspomnianej wyżej wysokiej miniaturyzacji płytek drukowanych i tasiemek z mechaniką obiektywu, spustu migawki i klapki akumulatorów. Mariaż elektroniki i części ruchomych w jednej obudowie nie wróży nic dobrego, zwłaszcza w przypadku sprzętu szczególnie narażonego na zabrudzenia i trudne warunki użytkowania. Szczególnie niebezpieczne dla aparatów są wstrząsy, powodujące uszkodzenia obiektywu, matrycy, przetwornika CCD a nawet przycisków do kontroli menu. Niekorzystne są również zabrudzenia – być może trudno w to uwierzyć, ale nawet kilka drobnych ziaren piasku w nieodpowiednim miejscu potrafi zablokować całkowicie mechanizm wysuwania obiektywu! Dlatego zalecamy zawsze zabezpieczać sprzęt w miarę możliwości, unikając przy tym wpływu warunków atmosferycznych, zabrudzeń i wstrząsów.

WRO KOMP

Serwis laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek, monitorów, aparatów fotograficznych, lustrzanek, obiektywów, tabletów, gimbali, akcesoriów foto

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

SERWISUJEMY WSZYSTKIE MODELE LAPTOPÓW

Kliknij na logo, aby poznać najczęstsze usterki, a także listę modeli z którymi mieliśmy do czynienia.

medion.png
msi.png
maxdata.png
lg.png
lenovo.png
nec.png
packard.png
toshiba.png
sony.png
samsung.png
panasonic.png
ibm.png
hp.png
benq.png
california.png
asus.png
aristo.png
apple.png
compal.png
compaq.png
gericom.png
gateway.png
fujitsu.png
dell.png
acer.png